www.Internetporadna.cz 

Život se zdravotním postižením přináší mnoho otazníků. Otazníků v praktickém životě, otazníků zdravotních, ale také psychologických a duchovních. Pokud na ně hledáte odpovědi, otevřete si na internetu stránku www.internetporadna.cz. Naleznete server nenápadný svým názvem, ale velký svou nabídkou a především týmem lidí, kteří se na něm podílejí. Svou odbornou radu je zde připraveno poskytnout více než stopadesát odborníků – například lékařů, psychologů, právníků, sociálních pracovníků, a to zdarma.

Poradna nabízí své služby nejen lidem s tělesným, mentálním, sluchovým a zrakovým handicapem, ale i lidem, kteří prožívají psychické potíže, lidem v ohrožení drogovou závislostí, nebo těm, kteří hledají radu pro svůj duchovní život. InternetPoradna.cz je bezbariérovým webem plně otevřeným pro lidi s postižením i ostatní veřejnost a je uzpůsobená také pro zrakově postižené. Dotazy lze zadávat anonymně. Odpovědi jsou na stránkách uvedeny, aby případně mohli posloužit těm návštěvníkům stránek, kteří nemají vlastní dotaz. K nahlédnutí jsou také profesní profily jednotlivých odborníků. Stránky poradny nabízejí i jiné služby, jako jsou odborné články, diskuse návštěvníků, nabídka tématické literatury, rozhovory, ankety, inzerce.... Využít lze i e-linku důvěry.

www.internetporadna.cz je provozována občanským sdružení Internetporadna.cz. Má již několikaletou tradici a její návštěvnost stále stoupá. Třeba pomůže i Vám. 

Pavel Hušek
Internetporadna.cz

ZAVŘÍT OKNO