Vážené firmy, milí spoluobčané !

  • Překonáváme BARIÉRY: pomáháme z izolace lidem, které osud upoutal na invalidní vozík mezi čtyři stěny

  • Poskytujeme DOPRAVU: pro těžce tělesně postižené a vozíčkáře.

  • Vydáváme časopis VOZKA - Magazín o životě a pro život na vozíku pro handicapované, jejich přátele a fandy.

Vážení přátelé!

Chtěli bychom Vám poděkovat za přízeň v uplynulém  roce a těšíme se na spolupráci i v roce následujícím. Rádi bychom Vám představili naši službu s názvem "Placené odkazy", na jejímž základě je na webových stránkách Ostravské organizace vozíčkářů, na příslušném místě tomu vyhrazeném ( http://www.vozickari-ostrava.cz/odkazy/pageodkazy.htm ), umístěn odkaz na webové stránky a kontaktní údaje našich stávajících klientů. Věříme, že naše služba může být pro Vás přínosná a byli bychom proto rádi, budete-li mít  zájem o propagaci Vašich výrobků a služeb. 

 Za tímto účelem Vás prosíme, abyste zaškrtli  příslušná políčka ve formuláři, který najdete ZDE. Po jeho vyplnění klikněte na tlačítko ODESLAT. Na základě těchto údajů Vám zašleme SMLOUVU O POSKYTNUTÍ SLUŽBY.

Rádi bychom Vás ubezpečili, že finanční prostředky takto získané budou užity výlučně na akce zaměřené pro Ostravskou organizací vozíčkářů, správu webových stránek a k účelům v souladu s činnostmi podřizenými potřebám a zájmům Ostravské organizace vozíčkářů.

Služba bude poskytnuta za stejných podmínek, jako v minulém roce, tj. cena služby 1800,- Kč za rok (150,- Kč měsíčně), avšak nebudou zachovány pozice stávajících inzerátů, nýbrž budou na stránky umístěny v takovém pořadí, v jakém budou jednotlivé firmy reagovat. Zjednodušeně řečeno, je-li aktuálně Váš inzerát na přední pozici a reagovat na tuto výzvu budete později, dočkáte se toho, že tuto výhodnou pozici ztratíte a Váš inzerát bude zveřejněn až za odkazy firem, které reagovaly před Vámi, proto ve vlastním zájmu odpovězte co nejdříve.

 

Trváte-li na umístění Vaší inzerce na titulní stránce, můžeme Vám nabídnout malou ikonu , jež může být hyperlinkovým odkazem na Vaše www stránky.

 


Ano, rádi bychom finančně podpořili aktivity Ostravské organizace vozíčkářů

Dokážeme hodně, ale s Vaší pomocí mnohem více !

Všem laskavým a štědrým dárcům DĚKUJEME!