Vážení,

provozujeme veřejnou sociální dopravní službu, která jako jediná slouží občanům pohybujícím se na invalidním vozíku. Vozíme každý den děti do škol a občany do práce, k lékaři a na nákupy.

Na pozici dispečerů zaměstnáváme těžce tělesně postižené lidi a tím vytváříme pracovní místa pro občany, kteří na trhu práce hledají uplatnění jen velmi obtížně.

Celkové roční náklady na provoz dopravy činí 720 tis. korun.

Magistrát města Ostravy nám přispívá 60 % z celkové sumy, další příjmy získáváme z jízdného. Navzdory těmto příjmům nám na provoz autodopravy každoročně chybí 150 tis. korun.

Dovolujeme si proto nabídnout Vám umístění reklamy Vaší společnosti na našem vozidle , které jezdí 8 hodin denně po celé Ostravě a přilehlých regionech. Úhradou této reklamy nejen že získáte vhodný prostředek k propagaci výrobků a služeb Vaší firmy, navíc velmi napomůžete k naplnění rozpočtu a realizaci naší dopravní služby.

Děkujeme za využití naší nabídky a těšíme se na spolupráci!

 

Docela obyčejný příběh...

V Ostravě žije rodina – otec, máma a dvě děti. První se narodil Kuba, všichni se radovali, ale bohužel časem se ukázalo, že není v pořádku, a nejvíce to bolelo rodiče. Za nějaký čas přišla na svět Markétka, která je zdravá.

Čas běží... Kuba a Markétka jsou dnes školáci.

Kuba navštěvuje speciální školu pro zdravotně postižené děti a Markétka obyčejnou školu, ale ouha, začátek vyučování je pro oba stejný. Maminka řeší každodenní dilema, kde má být dřív. U Markétky, kterou se bojí nechat chodit samotnou, nebo u Kuby, který není schopen dojít sám do školy?

Její starosti řeší nabídka naší přepravní služby ALDIO. Příběh končí šťastně, jakoby v pohádce. Kuba si přepravu v našem speciálně upraveném vozidle velice oblíbil. Spolu s řidičem vozidla tvoří tým, kterému nic neunikne. Malý bystrý pasažér vzadu upozorňuje, radí a cestu si užívá.

Pondělní prodloužené vyučování z duše nenávidí, protože má keramický kroužek a nemůže ze školy jet dopravou ALDIO. S mámou svádí urputný boj o neúčast v kroužku, zatím prohrává, ale časem se uvidí.